Dostlarınızla günlük buluşmalarınızdan, iş görüşmelerinize, doğum günü kutlamalarınıza ve evlilik teklifi, yıl dönümü gibi planladığınız tüm organizasyonlarınıza kadar ihtiyacınızın olduğu her an uzman ekibimizle yanınızda oluyoruz.

İstanbul’un kalbinde senelerin verdiği birikimle büyük küçük tüm misafirlerimize hizmet etmekten büyük bir mutluluk duyacağız. Alanında uzman ekibimiz ve yöneticilerimizle hiçbir organizasyonunuzda veya buluşmanızda aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacak.

Lucia Lounge Türk mutfağının eşsiz güzelliklerinden, dünya mutfağının seçkin örneklerine kadar geniş bir yelpazede damak tadınıza hitap edecek muhteşem lezzetleri ve deneyimli ekibiyle karşınıza gelecek birbirinden özel sunumlarıyla gününüze renk, anılarınıza ayrı bir ahenk katacak.

Siz misafirlerimize hayal ettiğinizden de fazlasını verebilmek için çalışıyoruz.

İstanbul’un tarihi ve manzarası eşliğinde güne güzel bir kahvaltı ile başlamak, iş görüşmelerinizi gerçekleştireceğiniz, tertemiz nefes alacağınız güzel bir yerde çalışmalarınızı yapmak, dostlarınızla İstanbul’un boğaz manzarası eşliğinde hasret gidermek, birbirinden özel aromalarıyla nargilenizi keyifle içmek, Türk ve dünya mutfağından eşsiz lezzetlerini tatmak, günün herhangi bir saat diliminde durup biraz soluklanmak veya en özel günlerinizde (evlilik teklifi, evlilik yıldönümü gibi) yani kısacası sizin için özel olan ve riske atmak istemediğiniz o günü hafızalardan silinmeyecek bir organizasyonla taçlandırmak için… Aklınızda ne varsa Lucia Lounge’da daha fazlası var.

Lucia Lounge olarak konuklarımıza en iyi hizmeti sunabilmek için yılların birikimini kullanıyor ve işimizi aşkla yapıyoruz. Her yeni ziyaretinizde birbirinden güzel sunumlarla yepyeni lezzetlerimizle de tanışmaya hazır olun. Ekibimiz damak tadınıza uygun yenilikçi sunumları ve yılların birikimiyle memnuniyetinizi sağlamak için çalışıyor. Lucia Lounge’da değişmeyen şey ise eşsiz İstanbul manzarası, profesyonel hizmetimiz ve memnuniyetiniz olacak.

Öyleyse, siz de binlerce yıllık tarihi ile dünyanın en güzel şehri İstanbul’a “bir başka tepeden” bakmak için siz de bizimle iletişime geçin ve Lucia Lounge’daki yerinizi hemen ayırtın!