Süleymaniye Manzarasında Nargile Keyfi

İstanbul’un üçüncü tepesi olan Fatih Süleymaniye’deki Cafe ve restoranımızda, yaşayan tarihi şehrin eşsiz manzarasının yanında dünya mutfağı lezzetlerimizle sizlerleyiz…

Lucia Lounge ailesi olarak, sizlerin tarihi şehrin tadını çıkarmanız ve gerek sevdikleriniz gerek özel anlarınızda keyifli vakit geçirmek ve özel anılar biriktirmeniz için her şeyi düşündük.

Aklınızdaki tüm organizasyonlar için doğru adres

Uzman organizasyon ekibimiz ile doğum günü, evlilik teklifi, yıl dönümü, iş toplantılarınız, günlük arkadaş buluşma gibi planlarınızda neyi, nasıl yapacağınız ve yemek organizasyonuyla ilgili aklınızdaki tüm soru işaretlerini giderebilmek adına tüm detayları kadar biz düşünüp sizin için hazırlıyoruz ve aklınızda herhangi bir soru işareti bırakmıyoruz.

Tek yapmanız gereken hemen bizi aramak. Sonuç olarak ise hem yaşadığınız anın hem de hafızalardan silinmeyecek bir organizasyonun tadını çıkarmak.

Mutfağımız…

Yaşayan tarihi bir kültür şehri olan İstanbul’un hem tanıdı çıkarmak hem de güne güzel başlamak için bir kahvaltı ya da günün herhangi bir saat diliminde durup biraz soluklanmak, belki farklı lezzetler, arkadaşlarınızla İstanbul’un boğaz manzarası eşliğinde hasret gidermek, ya da evlilik teklifi veya yıl dönemizde romantik özel bir gün geçirmek veya iş toplantısı için farklı güzel bir atmosfer arıyorsanız. Aradığınızdan, istediğinizden daha fazlasını sizlere sunuyoruz.

Büyük küçük tüm misafirlerimize hizmet etmekten büyük bir mutluluk duyduğumuz restoranımızda, lezzetli Türk mutfağı seçeneklerinin yanında dünya mutfağından da farklı lezzetleri, deneyimli ekibimizle birbirinden özel sunumlarla sizlere ve sevdiklerinize renkli güzel anılar bırakıyoruz.

Kaliteden ödün vermeyen tavrımızı hizmet akışının her aşamasına titizlikle taşıyoruz. Tedarik ettiğimiz tüm ürünlerin güvenilir, doğal, taze ve kaliteli olması konusunda üstün gayret gösteriyoruz. Organik, taze ve doğal ürünlerinin yanı sıra, her yörenin kendine has ürünlerini mutfağımızda buluşturup hem yöresel hem de dünya mutfağının en özel lezzetlerini şefimiz ve deneyimli ekibimiz ile sofralarınıza taşıyoruz.

Nargile keyfi…

Lucia Lounge’daki muhteşem deneyiminizi nargilesiz bırakamazdık. Nargile keyfini eşsiz bir manzara eşliğinde çıkarmanız için sizlere yelpazesi geniş içerikler ile kaliteli nargilelerimizi özenle sunuyoruz.

İstanbul boğazına nazır yine birçok farklı çeşit ve sunumlarıyla nargile keyfinizi daha da şahlandırıyoruz.

Güzel manzara, temiz hava, lezzet ve daha fazlası diyorsanız doğru yerdesiniz.

Hizmet kalitemiz…

Aşkla yaptığımız işimizde konuklarımıza en iyi hizmeti sunabilmek için yılların birikimini kullanıyoruz.

Lucia Lounge olarak sizlere sürekli unutamayacağınız daha iyi bir hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Bu yüzden restoranımıza her yeni ziyaretinizde birbirinden güzel yenilikçi sunumlar ve yepyeni lezzetlerimizle de tanışmaya hazır olun. Lucia Lounge’da değişmeyen tek şey eşsiz İstanbul manzarası, profesyonel hizmetimiz ve memnuniyetiniz olacak.

Öyleyse, birlikte güzel anılar biriktirmek ve aklınızdaki organizasyonları kusursuzca gerçekleştirebilmek için bize hemen ulaşın.