Bahçesinde akşam yemeği Süleymaniye

Bahçesinde akşam yemeği Süleymaniye

16. yüzyıl Osmanlı Padişahı Kanuni Sultan Süleyman’ın dönemin ünlü mimarı Mimar Sinan’a yaptırdığı Süleymaniye Camii ve Külliyesi’nden ismini alan Süleymaniye semti, İstanbul’un Fatih ilçesinde yer alıyor. Kuruluşundan asırlar sonra bile coğrafi konumu, doğal güzellikleri, tarihi yapıları ve manzarasıyla cazibe merkezi olmayı sürdüren Süleymaniye günümüzde İstanbul’u ziyaret eden yerli ve yabancı çok sayıda turisti ağırlamaya devam ediyor.

Bugün, hem dışarıdan gelen yerli ve yabancı turistler hem de İstanbulluların Süleymaniye’yi ziyaretinde keyifli anlar geçirebileceği ve özellikle bahçesinde akşam yemeği Süleymaniye için güzel lezzetler deneyimleyebileceği bir mekan var. Lucia Lounge

Önceliğimiz müşterilerimizin hafızalarında bulunan Süleymaniye’deki yemek mekanları listesinde ilk sırada yer alan işletmemizin adımızı sildirmemek. Bunun için enerjimizi misafirlerimizin mutluluğundan alarak yorulmaksızın çalışıyoruz.

Süleymaniye Camii ve Külliyesi’nin çevresinde en güzel konumlardan birinde yer alan Lucia Lounge’de müşterilerimize içeride ferah ve nezih bir ortamda veyahut isterlerse dışarıda bahçede yeşillikler içerisinde hizmetlerimizi sunuyoruz.

Süleymaniye’nin tarihi dokusu baki… Üzerine profesyonel ekibimizin hafızalarınızdan silinmeyecek hizmeti ve usta şeflerimizin göz kamaştıran lezzetlerini ekliyoruz.

İşletmemizde müşterilerimize hangi hizmetleri veriyoruz?

Güzel bir günün başlangıç anahtarı iyi bir kahvaltı. Sabahın erken saatlerinden günün ilerleyen saatlerine dek geniş yelpazede, bol çeşitli bir kahvaltı keyfini sizlere sunuyoruz.

Öğle arası için yalnız başınıza veya sevdiklerinizle beraber ziyaretlerinizde damak tadınıza uygun Türk ve dünya mutfağının özgün örneklerini sizlerle buluşturmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Akşam yemeklerinde, iş, aile veya dostlarınızla grupça yaptığınız ziyaretinize özel organizasyonlar ve planlamalarla sizlere kendinizi özel hissettiriyoruz. Sizin için en değerli günleriniz bizim için de oldukça değerli… Eşiniz, dostunuz, sevgiliniz, sizin için özel olan herhangi bir güne dair tüm detayları sizden alıyoruz ve aklınızda hiçbir soru işareti bırakmayacak şekilde organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.  Size geriye yalnızca yaşadığınız o anki deneyimin tadını çıkarmak ve işletmemizi sevdiklerinize gönül rahatlığıyla tavsiye etmek kalıyor.

Lucia Lounge’de deneyimli personelimiz, usta şeflerimiz, idari ve güvenlik personelimiz, herkes sizin için çalışıyor. Henüz işletmemizi ziyaret etmediyseniz, tanışmak için çayımızı kahvemizi içmeye ve ikramlarımızı tatmaya bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.