Süleymaniye Serpme Kahvaltı

Süleymaniye Serpme Kahvaltı

Dünyanın en güzel şehirlerinden İstanbul gezilecek yerler arasında Süleymaniye, ziyaretinize muhakkak eklemeniz gereken yerler arasında bulunuyor.  Fatih ilçesinde Mimar Sinan’ın “kalfalık eserim” dediği Süleymaniye Camii ve Külliyesi’nin çevresinde 16. yüzyıl mimarisine hayran kalırken, İstanbul’un tarihi dokusunu sonuna kadar hissedeceğiniz eşsiz bir mekanla hizmetinizdeyiz. Lucia Lounge

Özellikle Süleymaniye serpme kahvaltı konusunda kendimize çok güveniyoruz. Kahvaltı Lucia Lounge’de en özen gösterdiğimiz konulardan biri güne mutlu ve enerji dolu başlamak için de hep beraber dostlarınız ve sevdiklerinizle hafta içi veya hafta sonu İstanbul manzarası eşliğinde kahvaltı yapmak için de en doğru tercihiniz Lucia Lounge olacak.

Süleymaniye sabah kahvaltısı için görünürde birçok alternatif mekan olabilir. Ancak bizden duyduğunuz memnuniyetin ardından listenizde tek bir yerin olacağından şüpheniz olmasın.

İster tek kişilik isterseniz serpme kahvaltı Lucia Lounge Kahvaltı konusunda oldukça iddialıyız.

Hiç bitmesin isteyeceğiniz, günün altın değerindeki öğünü kahvaltı sunumumuz şöyle gerçekleşiyor:

Lucia Lounge kapısından içeriye girmenizin ardından sizleri uzman ekibimiz karşılıyor. Müşterilerimiz daha çok İstanbul manzarasını terasımızda deneyimleyerek kahvaltılarını yapmayı ve yemek yemeyi tercih ediyorlar ancak isterseniz içeride isterseniz dışarıda uygun olan en güzel masada sizleri ağırlıyoruz.

Serpme kahvaltımızda neler yok ki! Hamur işleri, kızarmış ekmek, peynir tabağı, çeşit çeşit zeytinlerimiz, doğal ve taze yeşilliklerimiz, tatlılarımız, çikolata, tereyağı, bal, kaymak ve reçel çeşitleri Lucia Lounge İsteğinize göre yumurta çeşitlerimiz, et ürünlerimiz, sosis, sucuk ve salam sunumlarımız ve meyve tabağımız Lucia Lounge

İçeceklerimiz… Olmazsa olmaz taze demlenmiş çay, taze sıkım meyve sularımız, kahvaltı sonrası kahvemizle masada eksik bulamayacağınıza eminiz.

Güne hangi saatte başlıyorsanız kahvaltı keyfiniz için hizmetinizdeyiz

Kahvaltı sunumumuzu çok erken saatlerde başlatıp hemen bitirmiyoruz. Kahvaltı günün ilk öğünü ancak günü ne zaman başlatacağınızı da siz seçiyorsunuz. Geç başlayan bir günde de kahvaltı isteğinizi geri çevirmemek için uzun süren bir kahvaltı hizmetini sizlere sunuyoruz.

Süleymaniye en iyi kahvaltı adıyla ün saldığımız doğru ancak tek hizmet türümüz kahvaltı da değil. İş toplantılarınız, aile yemekleriniz, özel gün organizasyonlarınız, bireysel olarak dinlenme zamanlarınız Lucia Lounge Her daim yanınızdayız.

Usta aşçılarımızın sunumları ve ekibimizin profesyonel hizmet kalitesiyle favori mekanlarınız arasında en üst sırada olmak için gayret ediyoruz.

Kendinizi şımartmak ve kahvaltı keyfi başta olmak üzere günün her öğününde dinlenmek, ayrıca İstanbul’un eşsiz manzarasını Süleymaniye’den deneyimlemek için sizi bizlerle tanışmaya bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir