Süleymaniye Camii Kahvaltı

Süleymaniye Camii Kahvaltı

İstanbul’un kalbinde, Osmanlı İmparatorluğu’nun 10. padişahı Kanuni Sultan Süleyman’ın gücüyle ve Osmanlı başmimarı Mimar Sinan’ın dehasıyla inşa edilen Süleymaniye Camii, yaklaşık 5 asırdır İstanbul’un üçüncü tepesinden dünya başkentini selamlıyor.

Her yıl yerli ve yabancı turist akınına uğrayan İstanbul’u ziyaret esnasında şüphesiz, Süleymaniye Camii’yi görmemek eksik kalmış bir deneyim olacaktır.

İstanbul’un Fatih ilçesinde yer alan Süleymaniye, merkezi noktalara ve toplu ulaşım alternatiflerine yakın olması, ayrıca tepeden görülebilen Haliç ve tüm İstanbul’un seyrine doyumsuz manzarasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Süleymaniye Camii ve çevresini ziyaretinizde Süleymaniye Camii kahvaltı alternatifleri arasında Lucia Lounge olarak sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyuyoruz.

Süleymaniye’de kahvaltı keyfi Lucia Lounge ile bir başka güzel!

Süleymaniye’nin en güzel noktasında yer alan işletmemizde sabah kahvaltısı zevkinizi zirveye taşımak için çalışıyoruz.

Güzel bir günün başlangıcı hiç şüphesiz iyi bir kahvaltıyla olur. Kimi zaman geçiştirilen bir öğün olsa da gerçek lezzet tutkunları, kahvaltının önemini iyi bilir.  Zira kahvaltı kültürümüzde yalnızca klasik bir şekilde atıştırılan bir öğün değildir. Türkiye’nin dört bir yanından kültürel lezzetlerin müthiş bir uyum içerisinde buluştuğu ve bütün gün sizi sağlıklı ve dinç kılacak en önemli öğündür.

Bu yüzden Lucia Lounge’de kahvaltı bizim için çok önemli. İsterseniz yalnız başınıza bir sabah kahvaltısı için bizi ziyaret edin, isterseniz, sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla, ailenizle unutulmayacak bir kahvaltı keyfi için kapımızı çalın. Tüm ziyaretleriniz bizim için kıymetli ve hepsi özel.

Kahvaltı tabağımız ve serpme kahvaltı alternatiflerimizle beklediğinizden çok daha fazla seçenek ve harika bir sunum gözlerinizi kamaştıracak.

Süleymaniye cami kahvaltı fiyatları konusunda ise kafanızda soru işaretleri oluşmasın. Lucia Lounge olarak önceliğimiz memnuniyetiniz. Hizmet bedelimizin ise sizleri mutsuz etmeyecek derecede makul olduğundan emin olabilirsiniz.

İşletmemizde hizmetlerimiz yalnızca kahvaltı ile de sınırlı değil. Günün her saatinde güzel lezzetleri tatmak için ziyaretinizi bekliyoruz. Kahvaltı hizmetimizin yanında, nefis çorba çeşitlerimizi, ara sıcakları ve ana yemek çeşitlerimizi, Türk ve dünya mutfağının özel lezzetlerini sizlerle buluşturmaktan büyük bir keyif alıyoruz.

Sizlerle tanışmak ve şeflerimizin hünerli ellerinden çıkan lezzetleri tattırmak için sabırsızlanıyoruz! Süleymaniye’yi ziyaretinizde bizi de ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.