Süleymaniye’de Kahvaltı Fiyatları

Süleymaniye’de kahvaltı fiyatları

Kadim şehir İstanbul ilk kez tarihi yarımada yani Suriçi denilen, Marmara Denizi, İstanbul Boğazı ve Haliç ile çevrili alanda kuruldu.

Yüzyıllar sonra İstanbul’un yedi tepesinin üçüncüsü Süleymaniye’de 16. yüzyıl mimarisi Süleymaniye Camii’nin eteklerinde Haliç ve İstanbul’un seyrine doyumsuz manzarasına bakarken soluklanmak ve birbirinden özel lezzetleri tatmak için çok güçlü bir seçenek sizlere sunuyoruz. Lucia Lounge’de sizlere hizmet etmekten büyük bir memnuniyet duyuyoruz.

İşletmemizde sabah saatlerinde, öğleden sonra, akşamüzeri ve akşam saatlerinde birbirinden farklı konseptlerde yepyeni lezzetler tadabiliyorsunuz. Kendimize çok güvendiğimiz bir konu var. Kahvaltı.

Kültürümüzde asırlardır çok önemli bir yeri bulunan kahvaltıya bizler yepyeni bir anlayış getiriyoruz.

Süleymaniye’de kahvaltı fiyatları konusuna bakıldığı zaman kahvaltının türüne, servisine, sayısına göre değişiklik gösterebildiğini görebilirsiniz. Lucia Lounge’de farkımız sizlere fahiş fiyatlardan uzak, en iyi hizmet anlayışıyla yaklaşmak. Yani memnuniyetinizi önceliyoruz.

Başta güzel bir kahvaltı deneyimi başta olmak üzere günün her saatinde yemekli toplantılarınıza, dinlenme saatlerinize ve her türlü organizasyonunuza eşlik etmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Süleymaniye kahvaltı yerleri arasında tercih yapmak artık çok kolay

Süleymaniye kahvaltı yerleri arasında Lucia Lounge’ın adını ilk kez duyduysanız bundan sonra sıkça duyacaksınız. Kahvaltı seçeneklerimiz oldukça fazla. Kızarmış ekmek, simit ve poğaça, yumurta çeşitleri, tatlı ve tuzlu çeşitleri, patates kızartması, et ürünleri, yeşillikler, çay ve isteğe göre diğer çok sayıda içecek seçeneği… Yalnızca kahvaltı da değil Türk mutfağının doyumsuz lezzetlerini günün her öğününde bizimle tadabilirsiniz.

İşletmemizde çok dikkat ettiğimiz iki önemli husus var. Servis konusunda profesyonellik ve hijyen kurallarına riayet. Servis ekibimiz senelerin getirdiği birikimle son derece uyum içerisinde ve organize olarak sizlere hizmet ediyor.

Bunun haricinde içerisinde bulunduğumuz sağlık kurallarının önemli olduğu süreçte kafanızı dinleyeceğiniz ve keyifli vakit geçireceğiniz saatlerde kafanızda hiçbir soru işareti kalmaması için hijyen kurallarına üst düzeyde riayet ediyoruz. Lucia Lounge’de sizleri son derece ferah ve aralıklı olarak oturtuyoruz ve taleplerinizi bütünüyle karşılamaya gayret ediyoruz.

Canınız hangi gün ve saatte bizleri ziyaret etmek isterse Lucia Lounge ailesi olarak buradayız ve sizleri bir gün muhakkak çayımızı kahvemizi içmeye bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.