Süleymaniye Nargile Mekanları

Süleymaniye nargile mekanları

 İstanbul’un Fatih ilçesi Süleymaniye semtinde gününüze ve özellikle de akşamlarınıza nargile keyfini yaşamanız için Lucia Lounge’de keyifle eşlik ediyoruz.

Süleymaniye nargile mekanları arasında özel bir yerimizin olduğunu düşünüyoruz. Böyle düşünmemizin nedeni müşterilerimizin memnuniyetinde saklı.

İyi bir nargile içmek, nargile mekanları çok fazla olsa da o kadar kolay değil. Nargilenin hazırlandığı takımdan, nargile tütününün kalitesine, hazırlanan közden, doğru bir şekilde içilmesine ve canlı tutulmasına dek birçok unsuru içerisinde barındırıyor.

Nargile keyfinize keyif katmak için hizmetinizdeyiz!

Bizler Lucia Lounge’de sadece keyfinizi düşünebilmeniz için kaliteden ödün vermeyecek şekilde en iyi nargile sunumunu sizlere gerçekleştiriyoruz. İşletmemizde nargile ustalarımız talep ettiğiniz nargile çeşidi için siparişlerinizi alıyoruz ve isteğinize göre özenle hazırlıyor. Nargilenin tütünü burada büyük bir önem taşıyor. Zira tütünün kalitesiz olması yeteri kadar verim alamamaya neden olabileceği gibi nargile zevkinizi adeta eziyete dönüştürebilir.

Bu yüzden en kaliteli ve özel olarak getirdiğimiz tütünleri kullanıyoruz. Nargile siparişlerinizde çeşitli aromatik meyve karışımlarıyla tütünlerimizi hazırlayabildiğimiz gibi sertlik ve içimine göre ustalarımızın tavsiyeleri de oluyor. Siz nasıl isterseniz… Nargileniz hazırlanırken talebinize göre çok sayıda içecek çeşidimizin bulunduğu geniş bir yelpazedeki mönümüzden dilediğiniz içecekleri sipariş edebiliyorsunuz.

Sevdiklerinizle, dostlarınızla, arkadaşlarınızla ziyaretlerinizi özel kılmak için nargile gibi ustalık gerektiren bir konuyu asla riske atmıyoruz ve memnuniyetinizi öncelik olarak belirliyoruz. Nargile konusunda oldukça iddialıyız ancak yalnızca nargile de değil, mönümüzde çok sayıda yiyecek ve içecek alternatiflerimiz de yer alıyor. Günün her saatinde ziyaretleriniz için sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Mekanımızda son dönemlerde çok daha önem kazanan hijyen tedbirlerine de her zaman olduğu gibi büyük bir önem veriyoruz. Bu kapsamda mekanımız düzenli olarak temizleniyor ve tabi nargile takımlarımızın da düzenli olarak temizleme işlemi gerçekleştiriliyor. İşletmemizin genelinde de rahat ve ferah bir alanda hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz daha fazla nargile için akşam saatlerinde ziyaretlerini sıklaştırıyor. Bizler de deneyimli personelimizle birlikte müşterilerimize gereken özeni göstererek kaliteli bir hizmet anlayışından asla taviz vermiyoruz.

İyi bir nargile kırmızı çizginizse sizleri Süleymaniye’yi ziyaretinizde muhakkak bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir