Süleymaniye Kafeler

Süleymaniye Kafeler

Dünyanın en güzel şehri İstanbul, 7 tepe üzerine kuruludur. Birbirine selam veren bu 7 tepenin üçüncüsü Süleymaniye’de tek önceliği memnuniyetiniz olan yepyeni bir mekan var. Lucia Lounge

Süleymaniye Kafeler arasında verdiğimiz hizmetle oldukça iddialıyız. Farkımız konuklarımıza verdiğimiz değer ve mutluluklarını hiçbir şekilde riske atmamamız.

Sıcak, samimi ve sürprizlerle dolu bir yer burası.

Lucia Lounge geldiğinizde nelerle karşılaşacaksınız?

Çok güçlü bir dayanağımız var. Medeniyetler şehri İstanbul’un en güzel semti Süleymaniye’nin dokusu… Kafemizde daha kapıdan içeriye girer girmez güler yüzlü personelimiz sizleri karşılayacak. Ekibimiz sizlere ziyaretinizin başlangıcından uğurlayana kadarki tüm süreçte büyük bir memnuniyetle yardımcı olacak.

Sabah saatlerinde başlayan ve uzun saatler süren kahvaltı keyfiniz için artık tek bir favoriniz var. Çok sayıda kahvaltılık çeşidiyle ister serpme ister, tek kişilik kahvaltı… Nasıl isterseniz öyle, tüm lezzetler damak keyfinize göre.

Uzun çalışma saatleri arasında yoruldunuz ve durup bir dinlenmeye mi ihtiyacınız var? Adresiniz belli. Lucia Lounge’ye gelin ve günün tüm yorgunluğunu İstanbul manzarasına bakarak ve çayınızı, kahvenizi yudumlayarak atın.

Başlangıçlar, ara sıcaklar, ana yemekler, tatlı ve tuzlu atıştırmalıklar, tatlının onlarca çeşidi arasından seçim yapmakta gerçekten zorlanabilirsiniz.

Mutfak ekibimiz sizlerin karşısına geleneksel Türk mutfağının yanında, dünya mutfağı ve özgün lezzetlerle de çıkmaktan memnuniyet duyacak.

Uzun yılların verdiği tecrübe ve birikimle yeniden bizleri ziyaret edeceğinize eminiz.

Nezih ve ferah bir ortamda, arkadaşlarınızla yaptığınız buluşmalarınızdan, aile yemeklerinize, iş toplantılarınızdan, özel gün organizasyonlarınıza kadar her şeyi sizin için düşünüp en ince ayrıntısına kadar planlıyoruz. Geriye size sadece arkanıza yaslanmak ve yaşadığınız deneyimin tadını çıkarmak kalıyor.

Abartı fiyatlardan uzak, sıkıcı, klasik mekanlar gibi olmayan, ailenizle ve sevdiklerinizle huzur içerisinde oturup sohbet edebileceğiniz, durup, manzarayı seyre dalacağınız ve zihninizi boşaltabileceğiniz, ilgili çalışanlarıyla memnuniyetinizi önceleyen eviniz gibi bir yer Lucia Lounge

Talepleriniz bizler için önemli. Yeniliklere her daim açığız ve sizi de talebiniz ölçüsünde kafemizde yeni lezzetlerle buluşturmaktan da büyük bir keyif alıyoruz.

Bizleri ziyaretiniz sonrası burayı dostlarınıza ısrarla tavsiye edecek ve kesinlikle müdavimimiz olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.