Süleymaniye Manzaralı Cafeler

Süleymaniye Manzaralı Cafeler

İstanbul’un Süleymaniye semti yeni bir mekan isimle anılıyor.  ….. Kafe.

Manzarasını kadim şehir İstanbul’un üçüncü tepesindeki harika konumundan alan, tarihini binlerce yıllık medeniyetlerin birikimiyle oluşturduğu burası günün her saatinde size keyifle eşlik edebilecek bir yer.

Süleymaniye Manzaralı Kafeler arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız tek bir ziyaretiniz sonrasında kafanızda artık soru işaretleri kalmayacak.

Neden mi bu kadar iddialıyız?

İşletmemizde bizlerin ilk ve en önemli önceliği kesinlikle konuklarımızın memnuniyeti. Bu yüzden misafirliğinizin başlamış olduğu ilk andan son ana kadar sizlere alanında uzman ve deneyimli olan kadromuz eşlik ediyor.

Sizleri hem geniş ve ferah hem de manzaralı masalarımız arasından en güzeline yönlendiriyoruz. Ziyaretinizin nedeni ister bir sabah kahvaltısı olsun, ister öğle yemeği veya akşam yemeği olsun. Her şeyi biz ayarlıyoruz size ise sadece yaşadığınız muhteşem deneyimin tadını çıkarmak kalıyor.

Yüzlerce çeşit ürün arasından mönümüzden dilediğiniz seçimi yapıyorsunuz. Bu esnada ise mutfak ekibimizin hünerleriyle karşı karşıya kalıyorsunuz. Şeflerimizin özenle hazırladığı yiyecekler, daha önce görmediğiniz sunumlarla masanıza kadar geliyor.

Bizlere yapacağınız tek başınıza bir ziyaret de olabilir, grupça geldiğiniz bir organizasyon da. Aynı özenle sizleri ağırlıyor olmaktan büyük bir memnuniyet duyacağız.

Burası Lucia Lounge Cafe. Memnuniyetinizi riske atacak hiçbir unsura yer yok.

Dostlarınızla ve sevdiklerinizle güzel saatler geçirmek için, ailenizle dışarıda sakin ve manzaralı bir yerde beraberce güzel anıları hep beraber paylaşmak için, sevgilinizle veya eşinizle özel günlerinizde paylaşacağınız riske atamayacağınız organizasyonlarınız için, başından sonuna kadar neyi talep ediyorsanız organizasyonu aklınızda hiçbir soru işareti bırakmayacak şekilde sizin için yapıyoruz.

İşletmemizde iyi hissetmeniz için her şeyi düşündük. Atmosfer bizim için önemli. Bu yüzden ister içeride keyifli dakikalar geçirin ister manzaraya karşı hayatın akışını duraklatın ve kendinize biraz zaman ayırın. Tüm durumlarda … Kafe ailesi olarak her zaman sizlerin yanınızdayız.

Birbirinden özel lezzetleri sizlere sunarken fahiş fiyatlardan da kaçınıyoruz. İşletmemizde deneyimli personelimizle tarih kokan bir şehri en güzel noktadan deneyimlemek ve bizimle tanışmak için bize hemen ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir