En İyi Kahvaltı Süleymaniye

En İyi Kahvaltı Süleymaniye

İstanbul’un tarih kokan semti Süleymaniye asırlara tanıklık eden tarihi yapılarıyla misafirlerini karşılıyor.

Dünya metropolü İstanbul’un en güzel semtlerinden Süleymaniye’yi ziyaretinizde günün en keyifli öğün kahvaltı başta olmak üzere tüm organizasyonlarınızda en güzel deneyimi sizlere yaşatmak için Lucia Lounge olarak hizmetinizdeyiz.

Günün olmazsa olmazı kahvaltı Lucia Lounge’de bir başka güzel. En iyi kahvaltı Süleymaniye arayışınızda işletmemizde sabahın erken saatleriyle Süleymaniye’den İstanbul’un güne uyanışını görecek, Haliç’in eşsiz manzarasıyla kahvaltınızı yaparken tarihin içerisinde bir yolculuğa çıkacaksınız.

Süleymaniye kahvaltı yerleri arasında tercih yapmakta zorlanıyorsanız Lucia Lounge ile kafanızdaki tüm soru işaretlerini gideriyoruz.

Yalnızca kahvaltı keyfi için değil tüm organizasyonlarınızda ve bütün ziyaret amaçlarınızda iddialıyız ancak kahvaltı gibi önemli bir öğünde bizleri ziyaretinizde nelerle karşılaşacağınızı detaylıca anlatmamak olmaz.

 Osmanlı’dan miras, binlerce yıllık kahvaltı kültürüne Lucia Lounge dokunuşu

Osmanlı mutfak kültüründe çok önemli bir yeri bulunan kahvaltı, kahveden önce yenilen yemek manasını taşıyan “kahve altı” adıyla söylenirdi. Bugün Osmanlı kültürünün mirasını taşıyan bilge şehir İstanbul’da Lucia Lounge’de kahvaltı keyfinize keyif katmaya ve günün ilk öğününü en etkilisi kılmaya devam ediyoruz.

Mekanımızda usta personellerimiz ister tek başınıza isterseniz grupça organizasyonlarınızda tek kişilik veya serpme kahvaltı konusunda masanızda hiçbir detayı eksik bırakmıyor.

Menümüzde, kızarmış ekmek, hamur ve hamur işi çeşitleri, yeşil ve siyah zeytin, çok sayıda peynirin bulunduğu peynir tabağı, tatlılardan reçel, bal, tereyağı ve kaymak ile yeşillik tabağının yanında, gün boyu size enerji verecek lezzetli atıştırmalık ve kuruyemişler, meyve tabağı ve sürpriz sunumlarla kahvaltı için değişiklik yapıp dışarıya çıkıp bir değişiklik yapmanın hakkını verecek düzeyde sizlere hizmet ediyoruz.

Deneyimli ve nezaketli personellerimiz, usta şeflerimiz, rahat ve ferah hem içeride hem dışarıda oturma alanımızla Süleymaniye’de en güzel kahvaltı tercihinizin ilk ziyaretiniz ardından Lucia Lounge olacağından hiçbir şüpheniz olmasın.

Sadece kahvaltı da değil. Öğle molası ve öğle yemekleriniz, öğleden sonra toplantılarınız, sevdikleriniz, arkadaşlarınız ve dostlarınızla organizasyonlarınızda her daim yanınızdayız. Sizin için en değerli gününüzü daha da değerli kılmak için hiçbir olumsuzluğa yer vermeyecek gayretle çalışmaya devam ediyoruz.

Evinizde veya iş yerinizde rutin yemek ve dinlenme aralarından sıkıldıysanız veya İstanbul’u gezip görmeye geldiğinizde Süleymaniye’de durup soluklanacak ve enerjinizi bütünüyle toplayacak bir yer arıyorsanız, bize hemen ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.